Nowe pomysły na design tarasu

Nowe pomysły na design tarasu

06 / 06 / 2024

Sezon na wypoczynek na świeżym powietrzu w pełni, a my przychodzimy z inspiracjami! Taras to nie tylko funkcjonalna przestrzeń, ale również przedłużenie domu i miejsce, które może stać się sercem Waszego ogrodu.

Wysokiej jakości gresy i kostki brukowe

W naszym asortymencie znajdziecie szeroki wybór gresów i kostek brukowych, które charakteryzują się nie tylko wyjątkową trwałością, ale także estetyką na najwyższym poziomie. Produkty marek takich jak Garden Stones wyróżniają się unikatowym designem, który doda Waszym tarasom nowoczesności i klasy. Niezależnie od tego, czy preferujecie styl minimalistyczny, glamour, czy rustykalny, nasze gresy i kostki brukowe idealnie wpasują się w każdą aranżację.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: KOSTKI BRUKOWE - POMYSŁY I ARANŻACJE DLA TWOJEGO OGRODU

Oświetlenie w nocy 

Jednym z kluczowych elementów, które mogą całkowicie odmienić wygląd Waszego tarasu, jest odpowiednie oświetlenie. Wykorzystanie subtelnej iluminacji, w różnych kolorach nadaje przestrzeni niepowtarzalnego klimatu, który może być dostosowany do każdej okazji. Wyobraźcie sobie letnie wieczory spędzone na tarasie, gdzie delikatne światło podkreśla strukturę gresu, tworząc magiczną atmosferę. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: TRENDY W OGRODACH I TARASACH 2024

Nowoczesny montaż gresów 

Innowacyjne metody montażu gresów pozwalają na osiągnięcie niespotykanej dotąd precyzji i estetyki. Nowoczesne techniki zapewniają trwałość konstrukcji oraz umożliwiają tworzenie bardziej skomplikowanych i efektownych wzorów. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom Wasz taras może zyskać nowy wymiar, a każdy element będzie idealnie dopasowany. Montaż z widoczną krawędzią gresów to jeden z najnowszych trendów, który nadaje przestrzeni nowoczesny i elegancki wygląd.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: PRODUKTY PREMIUM NA TARASY I PODJAZDY

Zapraszamy do odwiedzenia naszych siedzib, gdzie znajdziecie mnóstwo inspiracji, które pomogą Wam w wyborze idealnych materiałów i rozwiązań dla Waszego tarasu. Z naszymi produktami stworzycie przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale przede wszystkim zachwycająca wizualnie.

Stwórzcie razem z nami taras swoich marzeń!

  • OUTLET ZBYLITOWSKA GÓRA ul. Krakowska 27
  • TARNÓW ul. Spokojna 16A
  • BRZESKO ul. Ludwika Solskiego 30

NASI PARTNERZY

Polbruk
Semmelrock
Garden Stones
Kost-bet
Atilla
Stora-drain
Libet
Eko-bord
SLABB
Bielbet
Settline
Vestone
Styrobud

ADRESY I TELEFONY

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności