NOWOŚCI

Nie pomiń nowości i inspiracji
NOWOŚCI, INSPIRACJE, PORADY
Jak modny jest Twój ogród? Sprawdź trendy ogrodowe na 2020 rok

Jak modny jest Twój ogród? Sprawdź trendy ogrodowe na 2020 rok

29 / 05 / 2020

Czerwiec zbliża się wielkimi krokami, a prace w przydomowych ogrodach trwają już od dawna. Zapaleni ogrodnicy starają się, jak mogą, wcielić w życie swoje plany. Ich celem jest stworzenie zachwycającego ogrodu, w którym spędzą letnie dni. Aby pomóc w realizacji tej misji, przyjrzeliśmy się trendom ogrodowym na 2020 rok.

więcej
Jaką kostkę brukową wybrać do stylu domu i ogrodu

Jaką kostkę brukową wybrać do stylu domu i ogrodu

25 / 05 / 2020

Kostka brukowa, to jeden z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych przez naszych klientów w ich ogrodach. Nic dziwnego! Ma mnóstwo kształtów, kolorów do wyboru i faktur. I właśnie przez tą różnorodność, wybór kostki może stanowić nie lada wyzwanie. Jeśli w niedługim czasie zamierzasz stworzyć nową ścieżkę w swoim ogrodzie lub wybrukować niski taras, to przeczytaj ten poradnik. Artykuł odpowie na pytanie jaką kostkę brukową wybrać do danego stylu ogrodowego.

więcej
Dzięki tym wskazówkom dowiesz się, jak urządzić mały ogród. Poradnik i inspiracje

Dzięki tym wskazówkom dowiesz się, jak urządzić mały ogród. Poradnik i inspiracje

15 / 05 / 2020

Jak urządzić mały ogród tak, by był funkcjonalny i spełniał nasze oczekiwania? Jest kilka zasad, które możesz wykorzystać do zaprojektowania swoich wolnych metrów kwadratowych. Przeczytaj nasz poradnik i zainspiruj się sześcioma przykładami aranżacji małych ogrodów.

więcej
Lato w ogrodzie. Jak rozłożyć prace w ogrodzie od maja do września?

Lato w ogrodzie. Jak rozłożyć prace w ogrodzie od maja do września?

24 / 04 / 2020

Kiedy przychodzi wiosna, wszyscy, którzy mają własny ogród, przystępują do prac, które przywrócą ogrodowi jego piękny wygląd. Nie powinniśmy zapominać o dbaniu o ogród również w lecie. W miesiącach od maja do września jest naprawdę sporo pracy. Ogród, sad, warzywniak - zaplanuj prace według przygotowanego przez nas grafiku.

więcej
SLABB - nowy producent

SLABB - nowy producent

18 / 02 / 2020

My się cieszymy, że u nas są! Ty również się ucieszysz! Firma SLABB produkuje elementy z betonu architektonicznego. U nas znajdziesz m.in.: małą architekturę czy mech chrobotek. Jeśli w Twoim sercu drzemie styl nowoczesny, lubisz podążać za trendami, to te produkty są dla Ciebie!

więcej
GARDEN STONES płyty ceramiczne

GARDEN STONES płyty ceramiczne

17 / 02 / 2020

Idzie wiosna, a wraz z nią ruszają remonty przy domach. Może marzy Ci się nowy taras, którego posadzka będzie wytrzymała na lata? Poznaj nowe płyty tarasowe od Garden Stones!

więcej
GARDEN STONES kamienie ogrodowe

GARDEN STONES kamienie ogrodowe

16 / 02 / 2020

Łupki, grysy, otoczaki. Małe kamienie ogrodowe uzupełnią wygląd Twojego terenu. Okres wiosenny to czas sprzątania i renowacji przestrzeni wokół domu. Dlatego poznaj nową ofertę od Garden Stones i zainspiruj się do działania.

więcej

NASI PARTNERZY

Polbruk
Semmelrock
Garden Stones
Kost-bet
Atilla
Stora-drain
Libet
Eko-bord
SLABB
Bielbet
Settline
Vestone
Styrobud

ADRESY I TELEFONY

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności